APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

OFERTA INWESTYCYJNA

Apartamenty Perła przy Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym KORMORAN to połączenie dużych zysków z możliwością osobistego wypoczynku dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Każda osoba potencjalnie zainteresowana może stać się właścicielem luksusowego i wykończonego apartamentu nad jednym z najpiękniejszych mazurskich jezior. 

Zalety lokalizacyjne:

  • Bezpośrednie położenie nad brzegiem Jeziora Plusznego
  • Lokalizacja na Mazurach – oficjalnie uznanych za najpiękniejszą krainę w Europie
  • Łatwy dojazd i niewielka odległość od Warszawy

Nasza oferta gwarantuje szybki zwrot inwestycji!NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z ZAKUPEM APARTAMENTÓW

ODPOWIEMY POD NUMEREM

510 296 095

SPA I WELLNESS

Botanica Bio SPA & Wellness

nie jest zwykłym SPA na Mazurach!

...to wyjątkowa przestrzeń dedykowana dla tych, którzy cenią pełne odprężenie. Zlokalizowana jest na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego „Kormoran” w Mierkach na Mazurach. Obiekt w wyjątkowy sposób łączy wysoki standard usług hotelowych z ofertą SPA. Na ukojenie zmysłów doskonałe wpływa także przyjemna lokalizacja w otoczeniu naturalnej przyrody. Hotel SPA sąsiaduje z malowniczym terenem lasów i jeziora. W tak klimatycznej atmosferze zdecydowanie łatwiej o wypoczynek, odprężenie i zapomnienie o zgiełku miasta. W tak magicznym i wyjątkowym miejscu można wsłuchać się w głosy przyrody, chociaż na chwilę zapomnieć o czekających na nas obowiązkach oraz zadbać o swoje ciało.


Oferta strefy Wellness została bowiem przygotowana z myślą nie tylko o relaksacji, ale także w trosce o prawidłową pielęgnację urody. Wszelkie zabiegi odbywają się z wykorzystaniem wysokiej klasy preparatów, opartych na składnikach organicznych. Ich naturalne pochodzenie eliminuje ryzyko powstania alergii bądź podrażnień skóry. W ten sposób mamy pewność, że wszystkich naszych Gości otaczamy kompleksową opieką. Zapraszamy między innymi do skorzystania z unikalnych zabiegów z wykorzystaniem alg, glinek oraz olejków o wyjątkowo korzystnym wpływie na kondycję skóry. Wizyta w strefie relaksu to cenny podarunek dla ciała i duszy.

OFERTA SPA

Zobacz

SPA DLA FIRM

Zobacz

BASEN I WELLNESS

Zobacz

NASI KLIENCI

Chętnie wyrażają swoje opinie na nasz temat

OFERTY SPECJALNE

MAZURSKI WYPOCZYNEK - POBYTY WAKACYJNE

LETNI WYPOCZYNEK W OTOCZENIU MAZURSKIEJ PRZYRODY

recepcja@mierki.eu

Kołatek 2 11-015 Olsztynek

89 519 51 00

Aby zobacyć naszą dokładną loalizację klknij poniższy przycisk:

>